Mechanika

Máte dost fádní a nezajímavé propagace a reklamy? Vystavte stopku všem, kteří Vám nepřináší uspokojivý efekt a zisky. Bojujte s námi za kreativní, originální a nevšední propagaci. To vše Vám nabízíme.

Celá agenturní mechanika úspěšné a nevšední propagace spočívá v základních krocích, které vždy dodržujeme a vedou k porozumění Vás jako klienta a také Vaší cílové skupiny.

Jedině tak jsme schopni vymyslet nevšední účinný způsob komunikace, který pro Vás bude mít opravdu efekt, protože nikdy nestřílíme na slepo, nikdy Vám nenabídneme alternativu, jen proto, že chceme Vaše peníze. V první řadě nám jde o Vaše obraty, zisky o to, aby jste byli úspěšní, protože jedině v ten moment s námi budete dlouhodobě spolupracovat a jedině v ten moment budeme vydělávat i my.

Tohoto poznání se držíme a to hlavně z důvodu koncepčnosti, jak nás jako agentury, tak Vás jako klienta. Mít jasný koncept který je časově vyznačen, to je ta správná cesta za kterou stojíme a vždy Vám ji budeme nabízet.

K tomu, aby jste věděli, jakým stylem pracujeme, jakým stylem komunikujeme a měli jste jasnou představu o naší práci, aby jste zkrátka již dopředu věděli co čekat, vypracovali jsme pro Vás obecnou kostru mechaniky naší spolupráce s každou společností pro kterou pracujeme, tedy, do budoucna, i pro Vás.

Z této obecné kostry je patrno, že naprosto základní prvkem je provedení analýzy Vaší konkurence – ať už grafiky – barevnosti až po jejich kanály propagace. Je třeba být jiný originální, tak aby jste vystoupili z šedi Vaší konkurence. To vnímáme jako základ pro úspěšný kreativní návrh celé propagace.

Dalším důležitým prvkem je aktivní sledování a přinášení aktuálních poznatků z průběhu kampaně a umět flexibilně reagovat.

V ne poslední řadě je důležité navrhnout další vývoj kampaně do budoucna. Tak abychom zachovali navrženou koncepci, jen ji posunuli opět o kus dál, tímto se více vryje do potencionální klientely.

Proto opět apelujeme na Vás, KLIENTY, STOP NUDNÉ REKLAMĚ aneb udeřte do stoly i Vy. Máte dost fádní a nezajímavé propagace a reklamy? Vystavte stopku všem, kteří Vám nepřináší uspokojivý efekt a zisky. Bojujte s námi za kreativní, originální a nevšední propagaci. To vše Vám nabízíme.

Bohužel drtivá většina agentur, či grafický studií tyto důležité aspekty nedodržuje a nevycházejí z analýz, ale pouze domněnek a to je špatně, pak efekt nebude takový jaký by mohl být.

Zadejte svou propagaci agentuře, které své práci opravdu rozumí. Budeme se na Vás těšit a jsme připraveni.